21.11.2012 г. /сряда/
Кметът на общината г-н Тодор Попов ще открие Пенсионерски клуб №8 в гр. Пазарджик. За оборудване на помещението са вложени 2 700 лв. В клуба членуват 58 пенсионера.

Кметът на общината г-н Тодор Попов ще открие Пенсионерски клуб №8 в гр. Пазарджик. За оборудване на помещението са вложени 2 700 лв. В клуба членуват 58 пенсионера.